Restauracja Umberto w Parku Cytadela zaprasza Państwa w swoje progi przez cały rok. To miejsce, tworzone z pasją i zaangażowaniem, znajduje się w sercu Parku Cytadela zaraz obok Muzeum Uzbrojenia. Surowe, kamienne wnętrza budynku po dawnej radiostacji zostały przekształcone w oazę ciszy i spokoju.

Do Państwa dyspozycji przygotowane zostały dwie sale w lokalu mogące w sumie przyjąć około 40 osób. Bez wątpienia jednak, ogromnym atutem tejże lokalizacji jest ogród, funkcjonujący praktycznie przez cały rok, jednak tętniący życiem od późnej wiosny do późnej jesieni. To magiczne, wręcz bajkowe miejsce w sam raz na spotkanie biznesowe, plotki z przyjaciółką, obiad rodzinny czy kolację w gronie znajomych. W bogatym menu każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce dla ciała i duszy! Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego lokalu i przekonania się czy faktycznie to, o czym piszemy powyżej jest zgodne z prawdą. Będzie nam miło Gościć Państwa

Zapraszamy
REZERWACJE tel. 660897368

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów organizujemy także wszelkie imprezy okolicznościowe tj. przyjęcia weselne, urodziny, chrzciny, spotkania rocznicowe, bankiety etc. Zestawy już od 95zł od osoby.

W przypadku rezerwacji a la carte minimalne zamówienie na osobę wynosi 45 złotych. Rezerwacje 10 osobowe oraz większe wymagają wcześniejszego ustalenia menu.

Przejdź do Grunwaldzkiej