Piernikowanie z Umberciakami

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pełen miłości
i rodzinnego ciepła. Dla Umberciaków ważnym punktem przedświątecznych przygotowań jest pieczenie pierników wspólnie z przyjaciółmi. Tradycji stało się zadość i także w 2017 roku przed wigilią zebrała się ekipa śmiałków chcących wspólnie przyczynić się do powstania smacznych i niepowtarzalnych, świątecznych, korzennych ciastek. Efekty każdego roku są zaskakujące;) Życzymy Wesołych Świąt pełnych miłości w gronie bliskich.

XXI Edycja Konkursu Zielony Poznań
20141119_174100

Już po raz dwudziesty pierwszy Prezydent Miasta Poznania wręczył nagrody laureatom Konkursu „Zielony Poznań” na gali finałowej, która odbyła się 19 listopada 2014 r. w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania.W Zostaliśmy laureatem w kategorii zieleńce, kwietniki osiedlowe, zakładowe, szkolne.  Nagroda jest dla nas szczególnym wyróżnieniem i fakt, że ogrom pracy włożonej w zieleń znajdującą się w Umberto został zauważony i wyróżniony dodaje motywacji do dalszego działania w tym zakresie. Dziękujemy serdecznie.

V bieg kelnerów
20140816_112027

Już po raz piąty Umberciaki uczestniczyły w organzowanym przez Vine Bridge Biegu Kelnerów w Poznaniu. Na płycie starego rynku 16 sierpnia 2014 roku żeńska reprezentacja Umberto zdominowała praktycznie cały bieg zajmując wszytskie trzy miejsca na podium. I miejsce zajęła Lidia, II miejsce Madzia i III miejsce Agata. Gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni ;)

Pobierz tapetę
5